LİMİTLERİ KALDIRDIK

Hosting sunucumuzda SSD Disk yapısı ile değerli müşterilerimize performansı zirvede yaşatıyoruz.Hergün 2 farklı sunucuya alınan yedekler ile verileriniz bizimle güvende.

LİNUX HOSTİNG PAKETLERİMİZ

Mini Hosting

Başlangıç Seviyesi 25 TL / Yıl
500MB Disk Alanı 5GB Aylık Trafik 10 Sub Domain 10 Mail Hesabı 1 MySQL DB Türkiye Lokasyon
 • CPANEL
 • SATIN AL

  Bronz Hosting

  Başlangıç Seviyesi 40 TL / Yıl
  1GB Disk Alanı 10GB Aylık Trafik Limitsiz Sub Domain Limitsiz Mail Hesabı Limitsiz MySQL DB Türkiye Lokasyon
 • CPANEL
 • SATIN AL

  Standart Hosting

  Başlangıç Seviyesi 75 TL / Yıl
  5GB Disk Alanı 50GB Aylık Trafik Limitsiz Sub Domain Limitsiz Mail Hesabı Limitsiz MySQL DB Türkiye Lokasyon
 • CPANEL
 • SATIN AL

  Gold Hosting

  Başlangıç Seviyesi 100 TL / Yıl
  Limitsiz Disk Alanı Limitsiz Aylık Trafik Limitsiz Sub Domain Limitsiz Mail Hesabı Limitsiz MySQL DB Türkiye Lokasyon
 • CPANEL
 • SATIN AL

  Tüm altyapımız NexSOFT Mühendisleri tarafından 7/24 izlenir. İhtiyacınız olduğu anda prosedürlerle boğuşmadan servis portalımız ile mühendislerimize ulaşım sağlayabilirsiniz. NexSOFT barındırma servisleri %99.9 erişilebilirlik garantisi sunmaktadır.Böylece, kendi uygulamalarınıza odaklanmanız için daha fazla zamana sahip olursunuz.


  Bir sunucudan farklı bir sunucuya site taşımak zahmetli bir süreçtir. DNS tanımlamaları; hesapların tekrar açılması, taşıma sırasında meydana gelen uyumsuzluklar; süreci kullanıcı açısından her an daha keyifsiz bir hale getirebilir. NexSOFT kalitesine geçmek isteyen müşterilerimizin web sitelerini ücretsiz olarak taşıyor ve hizmet sürecini sitenin taşınmasından itibaren onayınız ile başlatıyoruz.

  Kredi kartınızla yapacağınız alımlarda, hosting ve alan adı hizmetlerimiz anında aktif olmaktadır. Aktivasyon gerçekleştikten sonra tarafınıza e-posta ile hizmet bilgileriniz ve eğer varsa hesabınızı kullanabilmeniz için gerekli olan panel bilgileriniz / şifreleriniz gönderilmektedir.Teknik destek bizim birinci önceliğimizdir. Zaman kısıtı olmaksızın,ihtiyacınız olduğu her anda destek biletleri üzerinden konusunda uzman, güleryüzlü ve eğitimli ekibimize ulaşabilirsiniz.

  İyi hizmet iyi sunucular ile verilir. NexSOFT devamlı olarak altyapısını güncel tutmaya ve kuvvetlendirmeye devam ediyor. NexSOFT Hosting sunucuları, yeni nesil Intel E3 ve E5 serisi sunuculardan oluşan bulut platformlarda ve SSD storage sistemlerinde barındırılmaktadır.Günde 2 defa yapılan yedeklemeler ile sistemlerinizi ve datalarınızı güven rahatlığıyla tutabilirsiniz.